poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Marvel night

Hej


Jak wam mijają wakacje? Mam nadzieje ,że dobrze bo ja postawiłam na odpoczynek i słodycze oraz spotkania z przyjaciółmi.
Właśnie, ostatnio zorganizowałam wraz z pomocą znajomych filmową noc Marvela.
Jak dla mnie było super.
Czego więcej chcieć ulubieni.
 superbohaterowie +popcorn miłe towarzystwo=good night  J

Wszystko zaczęło się o 20.40 trochę wcześniej .Pierwsi goście pomogli mi ustawić krzesła choć i tak nie wiele mogliśmy zrobić bez rzutnika.
Musze wnieś zażalenie
Wszystko zaczęło by się o 20.40 ale kolega z rzutnikiem  postanowił się spóźnić około.40 minut .Goście byli podenerwowani i grozili wykastrowaniem kolegi.
Było mi troche głupio i to była dla mnie nauczka .Na szczęście moja senpai i jej chłopak czuwali nad wszystkim  za co jestem im ogromnie wdzięcznaJ
Kiedy się wszyscy zjawili bo w sumie do końca nie wiedziałam kto przyjdzie bo mało zaproszonych potwierdziło przybycie lub byli niezdecydowani ale było nas na końcu 9 osób.
Puściliśmy 2 filmy :
X-menów
Spidreman
Podczas filmu towarzyszyła nam miła atmosfera.
Po zakończonym seansie posprzątaliśmy po sobie :P i pożegnaliśmy sie .
Mam nadzieje zorganizować coś podobno jeszcze raz i was też zachęcam do plenerowego kina jest to bardzo fajna zabawa.
Przepraszam że nie mam zdjęć ,ale było już ciemno a  wcześniej byłam zajęta przygotowaniami
Do następnego razu J

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz