Hej
Jak wam mijają wakacje? Mam nadzieje ,że dobrze bo ja postawiłam na odpoczynek
i słodycze oraz spotkania z przyjaciółmi.
Właśnie, ostatnio zorganizowałam wraz z pomocą znajomych filmową noc
Marvela.
Jak dla mnie było super.
Czego więcej chcieć ulubieni.
superbohaterowie +popcorn miłe
towarzystwo=good night J
Wszystko zaczęło się o 20.40 trochę wcześniej .Pierwsi goście pomogli mi
ustawić krzesła choć i tak nie wiele mogliśmy zrobić bez rzutnika.
Musze wnieś zażalenie
Wszystko zaczęło by się o 20.40 ale kolega z rzutnikiem postanowił się spóźnić około.40 minut .Goście
byli podenerwowani i grozili wykastrowaniem kolegi.
Było mi troche głupio i to była dla mnie nauczka .Na szczęście moja senpai
i jej chłopak czuwali nad wszystkim za
co jestem im ogromnie wdzięcznaJ
Kiedy się wszyscy zjawili bo w sumie do końca nie wiedziałam kto przyjdzie
bo mało zaproszonych potwierdziło przybycie lub byli niezdecydowani ale było
nas na końcu 9 osób.
Puściliśmy 2 filmy :
X-menów
Spidreman
Podczas filmu towarzyszyła nam miła atmosfera.
Po zakończonym seansie posprzątaliśmy po sobie :P i pożegnaliśmy sie .
Mam nadzieje zorganizować coś podobno jeszcze raz i was też zachęcam do
plenerowego kina jest to bardzo fajna zabawa.
Przepraszam że nie mam zdjęć ,ale było już ciemno a wcześniej byłam zajęta przygotowaniami
Do następnego razu J

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz