poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Zabawa w fotografkę.

Pewnie każdy z was bawił się w fotografa jeśli nie to polecam.Można zobaczyć świat z innej perspektywy.
Ja wybrałam się na wycieczkę do okoła swojego domu i popatrzcie co znalazłam...
 Brama która jest i u mnie od wieków a ja tym zdjęciem moim zdaniem nadałam jej nowe życie :)











Wybrałam moim zdaniem najbardziej fajne zdjęcia bo trochę tego było i tak się właśnie bawiłam fotografia to całkiem miłe zajęcie.
Jeśli macie swoje blogi na których jest coś interesującego to chętnie je zobaczę i może się zainspiruje :)

Następny post nie wiem kiedy będzie bo zaczyna się rok szkolny :(  i możliwe że nie zanjde czasu ale jeśli ktoś w ogóle odwiedza te czeluści piekła to może się spodziewać że na pewno pojawi się post może o moich znaleziskach lub czymś innym. Do  następnego postu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz