poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Zabawa w fotografkę.

Pewnie każdy z was bawił się w fotografa jeśli nie to polecam.Można zobaczyć świat z innej perspektywy.
Ja wybrałam się na wycieczkę do okoła swojego domu i popatrzcie co znalazłam...
 Brama która jest i u mnie od wieków a ja tym zdjęciem moim zdaniem nadałam jej nowe życie :)











Wybrałam moim zdaniem najbardziej fajne zdjęcia bo trochę tego było i tak się właśnie bawiłam fotografia to całkiem miłe zajęcie.
Jeśli macie swoje blogi na których jest coś interesującego to chętnie je zobaczę i może się zainspiruje :)

Następny post nie wiem kiedy będzie bo zaczyna się rok szkolny :(  i możliwe że nie zanjde czasu ale jeśli ktoś w ogóle odwiedza te czeluści piekła to może się spodziewać że na pewno pojawi się post może o moich znaleziskach lub czymś innym. Do  następnego postu.

Ogłoszenia parafialne :P

Chciałam was uprzedzić że to nie będzie blog typu "Dzisiaj założyłam biały top i był super itp''
Nie nie ,takich blogów jest mnóstwo .Jak coś to będę się z wami dzielić nie codziennymi stylizacjami i rzeczami,które mogą was zainspirować do odkrycia swojego stylu jeśli takowego jeszcze nie odkryliście.
Nie chce że byście mnie też uważali za nie wiadomo kogo jestem zwykłą nastolatką która nabrała ochoty na podzielenie się swoimi myślami z innymi ludźmi :)

Dobra koniec tego :P
Teraz chciała bym wam zaproponować inne blogi na którym możecie zależ ciekawe informacje
DIY
Jest to blog mojej znajomej ze szkoły, która dzieli się z wami własnoręcznie robionymi/przerabianymi rzeczami oraz muzyką.
http://usamichannoyume.blogspot.com/
To blog pewnej bardzo utalentowanej dziewczyny która jest oryginalna i nie boi się co powiedzą inni oraz zamieszcza fajne linki do rożnych stron.Ogólnie gorąco polecam do odwiedzenia .
Coś do poczytania
 A na koniec zachęcam was do poczytania historii która wymyśliła sobie moja przyjaciółka.W tej opowieści  biorą udział sławni ludzi w nietypowej sytuacji.
                         ZAPRASZAM WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH NA TE CIEKAWE BLOGI.
(Mam nadzieje że ktoś to czyta i z ciekawości wejdzie i zobaczy)

Chibi

                                                                 Hej!

 Ostatnio wzięło mnie na rysowanie chibi troche to dziwnie wyszło ale moim zdaniem całkiem spoko jak na pierwszy raz.
Rysowałam przy telefonie w czasie burzy :P
 Tu taki mały diabełek
 Strasznie podobają mi się te duszki są takie słodkie <3

 SuperKot

Święty lis na obłoczku 

Przepraszam że to tak wygląda ale niektóre z chibi narysowałam na kartce a później wycięłam do zeszytu.
Uwaga:
Przepraszam że nie wrzucałam żądnych postów ale mój internet miewa humory 

poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Manga&Anime

Ohayo!

Ohayo znaczy cześć w następnych postach dodam podstawowe rozmówki po japński to uroczy język choć troche trudny J
Dzisiaj troche w klimatach japońskich. Jak już wspomniałam interesuje się mangą i anime
Więc dzisiaj pochwale się moimi skarbami związanymi z tym. Jest jeszcze tego troche mało bo fundusze nie pozwalają ,ale postaram się w przyszłości mieć tego więcej.
Na początek opowiem wam kto mnie tym ‘zaraził’ oczywiście moja senpai. Na razie nie mogę zdradzić jej imienia ,ale kiedyś je poznacie 

Jako że jestem podatan na sugestie i Wielbie kreskówki jej pomysł spodobał mnie zachwycił. 

Miałam troche wątpliwości bo w niektórych strefa anime jest w złym świetlne i nazywane jest ‘chińskimi 

bajkami’ co nie jest prawda bo są z Japonii :P.


Tak zaczęła się nasza przygoda senpai i nasza 4 przyjaciół  z dzieciństwa zaczęła oglądać co 
niedziele nasze pierwsze anime Shingeki no kyojin -Atak tytanów(następnym razem opisze fabułę J)Po skończeniu serie składającej się z 25 odc. Każda z nas zaczęła oglądać inne anime polecanie prze senpai. Na początku mój leń się objawił i za bardzo mi się nie chciała kontynuować tej przygody .Tu wkracza kolejne anime Kuroshisuji (gorąco polecam)  Powróciłam do oglądania i jestem fanką (otaku) do dziś. J
To są magazyny z których można dowiedzieć się dużo przydatnych informacji i są tam bardzo fajne anime ,które warto obejrzeć i ciekawostki z kraju kwitnącej wiśni .
Koszt gazety to ok.9 zł
Pod magazynami  są 3 mangi Pandora Hearts są jeszcze 2 ale pożyczone.

Mangi kosztują 19 zł z groszami ale można kupić taniej na Internecie .
To moja kochana bluza z Shingeki  ze znakiem zwiadowców .Zakupiona na Ebayu jest bardzo wygodna i ciepła
troche krótka w rękawach ale i tak zawsze podwijam. Posiadam też przypinki ,ale podziały się mi gdzieś

chwilowo.(sorry za złą jakość zdj bluzy :()

 linki do stron gdzie możan zakupić  ciekawe rzeczy :)
  1. http://otaku.pl/
  2. http://kyaa.pl/news.php
  3. http://yatta.pl/
  4. http://www.ebay.com/



Marvel night

Hej


Jak wam mijają wakacje? Mam nadzieje ,że dobrze bo ja postawiłam na odpoczynek i słodycze oraz spotkania z przyjaciółmi.
Właśnie, ostatnio zorganizowałam wraz z pomocą znajomych filmową noc Marvela.
Jak dla mnie było super.
Czego więcej chcieć ulubieni.
 superbohaterowie +popcorn miłe towarzystwo=good night  J

Wszystko zaczęło się o 20.40 trochę wcześniej .Pierwsi goście pomogli mi ustawić krzesła choć i tak nie wiele mogliśmy zrobić bez rzutnika.
Musze wnieś zażalenie
Wszystko zaczęło by się o 20.40 ale kolega z rzutnikiem  postanowił się spóźnić około.40 minut .Goście byli podenerwowani i grozili wykastrowaniem kolegi.
Było mi troche głupio i to była dla mnie nauczka .Na szczęście moja senpai i jej chłopak czuwali nad wszystkim  za co jestem im ogromnie wdzięcznaJ
Kiedy się wszyscy zjawili bo w sumie do końca nie wiedziałam kto przyjdzie bo mało zaproszonych potwierdziło przybycie lub byli niezdecydowani ale było nas na końcu 9 osób.
Puściliśmy 2 filmy :
X-menów
Spidreman
Podczas filmu towarzyszyła nam miła atmosfera.
Po zakończonym seansie posprzątaliśmy po sobie :P i pożegnaliśmy sie .
Mam nadzieje zorganizować coś podobno jeszcze raz i was też zachęcam do plenerowego kina jest to bardzo fajna zabawa.
Przepraszam że nie mam zdjęć ,ale było już ciemno a  wcześniej byłam zajęta przygotowaniami
Do następnego razu J