Ja wybrałam się na wycieczkę do okoła swojego domu i popatrzcie co znalazłam...
Brama która jest i u mnie od wieków a ja tym zdjęciem moim zdaniem nadałam jej nowe życie :)
Wybrałam moim zdaniem najbardziej fajne zdjęcia bo trochę tego było i tak się właśnie bawiłam fotografia to całkiem miłe zajęcie.
Jeśli macie swoje blogi na których jest coś interesującego to chętnie je zobaczę i może się zainspiruje :)
Następny post nie wiem kiedy będzie bo zaczyna się rok szkolny :( i możliwe że nie zanjde czasu ale jeśli ktoś w ogóle odwiedza te czeluści piekła to może się spodziewać że na pewno pojawi się post może o moich znaleziskach lub czymś innym. Do następnego postu.

