Hej!
Ostatnio wzięło mnie na rysowanie chibi troche to dziwnie wyszło ale moim zdaniem całkiem spoko jak na pierwszy raz.
Rysowałam przy telefonie w czasie burzy :P
Tu taki mały diabełek
Strasznie podobają mi się te duszki są takie słodkie <3
SuperKot
Święty lis na obłoczku
Przepraszam że to tak wygląda ale niektóre z chibi narysowałam na kartce a później wycięłam do zeszytu.
Uwaga:
Przepraszam że nie wrzucałam żądnych postów ale mój internet miewa humory
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz