poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Chibi

                                                                 Hej!

 Ostatnio wzięło mnie na rysowanie chibi troche to dziwnie wyszło ale moim zdaniem całkiem spoko jak na pierwszy raz.
Rysowałam przy telefonie w czasie burzy :P
 Tu taki mały diabełek
 Strasznie podobają mi się te duszki są takie słodkie <3

 SuperKot

Święty lis na obłoczku 

Przepraszam że to tak wygląda ale niektóre z chibi narysowałam na kartce a później wycięłam do zeszytu.
Uwaga:
Przepraszam że nie wrzucałam żądnych postów ale mój internet miewa humory 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz