czwartek, 31 lipca 2014

Początek.

Hej zazywam się Paulina i jestem sympatyczną osobą w okularach.

Od dziś zamierzam prowadzić blog na którym będę pisać o sobie(nie będzie za wiele moich zdj bo jestem nie fotogeniczna:( ) oraz o moich przyjaciołach i zainteresowaniach .
Wyjaśnie może nazwe bloga ,,Szufladaa'' Jak myślicie w czym jest najwiecej naszych wspomnień,wartościowych rzeczy w Szufladzie! mam zamiar się z wami dzielić tego typu rzeczami.
Będzie to taka szufalda z radami,ciekawostaki .Jestem osobą otwartą i lubie podejmować wyzwania(np założenie bloga :) )

Interesuje się mangą i anime,sportem: pływaniem,koszykówką,bieganiem.
Uwielniam oglądać bajki:P,ale też kocham czytać książki,rękodzieła,lubie orginalną mode.



W wolnych chwilach kocham oglądać produkcje Marvela i filmy o superbohaterach ,przygodowe,historyczne i akcji.Oprócz filmów wkręciłam się w seriale takie jak Supernaturali Doctor Who i jeszcze sitcomy.


Lubie wszystkie rodzaju muzyki ale nie trawie dico polo.Moim ulubionym rodzajem jest metal,folk metal,klasyka,rock,synfoniczny metal i lubie też japońskie brzmienie.


Czytam fantastyke np Kronik Wardstone,Baśniobór itp.Nie lubie lektór szkolnych!Zdarzy mi się tez czytać wiersze,kryminały,przygodówki i historyczne .Mam słabość do mitologi a w szczególności Grecji i Egiptu.


Będzie to pewnie blog taki jak wszystkie ,ale mam nadzieje że komuś się spodoba i zaciekawi (słaba reklama :P)

W następnych postach opowiem wam o nocy Marvela którą organizuje do następnego razu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz